Акція зоозахисників та активістів проти бездіяльності поліціі, м.Київ 13.05.2019

13 травня громадське об’єднання СУСПІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН сумісно з керівником Київського еколого-культурного центру Володимиром Борейко, зоозахисниками та активістами ГО «Давайте разом», брали участь в акції під Печерським відділом поліції м. Києва, проти бездіяльності поліції та  затягуванні розслідувань неправомірних дій щодо зоозахисників акції 26 листопада 2018 року.

Нагадуємо, 26 листопада під час мирної акції присвяченої захисту лосів від винищення, під окружним адміністративним судом, де було близько 15 зоозахисників та «нагнаних» близько 100 осіб-мисливців які штовхали, відбирали плакати та облили зеленкою єдине зряче око активіста-зоозахисника члена ради ГО «Єдина Планета»  Павла Вишебабу, який вже мав вади с зором лівого ока, під час Революції Гідності.

 

Під Печерським управлінням поліції, активісти оголосили причетні організації та прізвища окремих осіб до нападу на активістів-зоозахисників Павла Вишебабу та Ковтанюк Інну, зокрема:

  • всеукраїнська мисливська спілка
  • асоціація користувачів мисливських та рибальських господарств
  • всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь

— Новицький Василь Петрович

— Теличко Тетяна Юрівна

— Андросюк Сергій Анатолійович

— Шостак Анатолій Сергійович

— Червоний Віктор Олександрович

— Червоненко Євген Альфредович

— Лисов Олександр Сергійович

 

Під кінець акціі, до активістів вийшов Перший заступник начальника Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві — Лозінський Олександр Сергійович. Він пообіцяв, що усіх свідків опитають і винних покарають. Також підтвердилась інформація щодо початку опитування свідків в той же день акції 13 травня.

 

 

Наш сайт СЗГ — https://suspilniy.org/
Наш сайт ЗМІ — https://suspilniy.com/
Ми у Facebook — https://www.facebook.com/suspilniy/
Ми у YouTube — https://www.youtube.com/channel/UCz9HgHKPbF1txTTxcroJKCQ

 

 

Автор статьи  Григорий Громов

Закладка Постоянная ссылка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *